Arnavutköy Su Kaçağı Bulma 2 Mayıs 2016

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy su kaçağı tespiti ekibimizle, artık bölgede yalnız değilsiniz. Acil su kaçaklarında, acil komşu şikâyetlerinde, acil bina su kaçağı sorunlarında, bizi aramanız yeterli olmaktadır. Arnavutköy su kaçağı tespit ekibimiz, sorunu gelir, yerinde görür, kaçağı bulur ve gerekli uygulamaları yaparak sorununuzu çözer. Su kaçağı tespitlerinde kullanılmakta olan birbirinden farklı yöntemlerimiz bulunmaktadır. Probleme en uygun su kaçağı tespitini ön görüp, sorunlarınızın çözümüne ulaşmanızı sağlamaktayız. Su kaçağınızı tespit ettikten sonra, tamir işleriniz de tarafımızdan profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm bölgelerde yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Arnavutköy su kaçağı tespiti ekibimiz de buna dâhil olarak çalışmaktadır. Sektörün en eski isimlerinden olmamızdan dolayı, sürekli çalışmakta olduğumuz ekibimizle çalışmak, sorunlarınızın çözümü için, daha hatasız işlerin çıkmasını sağlamaktadır. En çok kullanmakta olduğumuz su kaçağı yakalama yöntemimiz, ses dinleme yöntemidir. Ses dinleme yöntemimizin piyasada bilinmekte olan adı “Akustik Dinleme” dir. Akustik dinleme sayesinde, sızıntının olduğu bölgedeki su akışının sesi algılanmakta ve gereken müdahale tam noktasına yapılabilmektedir.

Bir diğer çok kullanılmakta olan yöntem de nem ölçümüdür. Özel nem ölçen cihazlarımız son model olduklarından, en hassas nem ölçümlerini yapabilmektedir. Hassas nem ölçümü sayesinde, nemin yoğun ve dengesiz dağılım gösterdiği yerde, su kaçağı probleminin olduğu düşünülmektedir. Ve bu öngörü ile su kaçağına müdahale gerçekleştirilmektedir. Problemin olduğu yerde ya boru çatlağı ya da gevşek kelepçe tespit edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın