Bağcılar Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bağcılar, Bağcılar Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su kaçağı tespitinde ekibimiz bir telefonla, sorun yaşamakta olduğunuz adrese, en kısa sürede gelmektedir. Su kaçağı tespiti yöntemlerimiz olarak; Nem Ölçme, Gaz İzleme, Boyalı Su Kullanma, Kırarak Kaçak Bulma, Kamera Görüntüleme ve Termal Kamera yöntemlerini kullanmaktayız. Son model dijital cihazlarımız sayesinde, su kaçağı tespitini kısa sürede yapmaktayız. Tespitin sonucuna göre, uygun müdahalelerle, sorununuzu çözmekteyiz.

Bağcılar su kaçağı tespitinde görevli ekip arkadaşlarımız, sektörde uzun yılladır görev yapmış ve gerekli eğitimleri yapmış olan ustalardan oluşmaktadır. Usta ekiplerimiz bölgede birçok noktaya aynı anda ulaşabilmektedir. Çalışan profesyonel ekibimiz sayesinde, her mahiyetteki soruna çözüm bulmakta asla geç kalmayız. Sıkıntınızın acil olarak çözülebilmesi için gerekli tüm donanımlar bizde. Sadece bizi arayın ve su kaçağınızı bulup, gerekli işlemleri yapalım.

Binaların nemlenmesi, binanın güçsüzleşmesi anlamına gelmektedir. Binanın güç kaybındaki en büyük etken, binanın temel taşlarından biri olan, demirlerin okside olmasıdır. Demirlerin çürümesi anlamına gelmekte olan oksidasyon dolayısıyla, binaların ömrü de kısalmaktadır. Bu sorunun başlıca sebebi de su tesisatlarındaki su kaçaklarıdır. Su kaçakları temiz su tesisatından ya da pis su giderlerinden kaynaklanabilmektedir. Su kaçaklarının oluşumlarında, pek çok neden bulunabilmektedir. Doğru olmayan yöntemlerle tesisat işlerinin yapılmış olması ya da zararlı kimyasallar yüzünden tesisat borularının aşınması mümkün olmaktadır. Burada tahribatın nedeni çok önemsenmemektedir. Önemli olan su kaçağının tespit edilmesi ve tamiratıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın