Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bahçelievler, Bahçelievler Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler su kaçağı tespiti ekibimiz ile bölgedeki tüm su kaçağı problemleri bizden sorulmaktadır. Komşularınızın şikâyetlerinden bıktıysanız, bizi arayın. Sorunlarınızı kalıcı olarak çözelim. Sorunlarınızın kalıcı çözümlerinde, imzamız, garantimizdir. Su kaçağı problemlerinizin tespit ve tamirinde bizimle çalışmayı tercih etmeniz durumunda, yaptığımız işleri garantimiz altına almış oluruz. Böylelikle daha sonra yaşayacağınız herhangi bir sorun için, sorumluluk almış oluruz. Çünkü yaptığımız işlerden eminiz. Su kaçağı sorununuzu kalıcı olarak çözmek, bizim işimiz.

Bahçelievler su kaçağı tespiti ekibimizi, bizi aramanızın akabinde adresinize gönderir ve sorununuzun derinliğine göre, su kaçağı tespiti yöntemlerimizden birini uygularız. Su kaçağı tespitinde kullandığımız yöntemler; Gaz İzleme, Termal Kamera, Kırarak Kaçak Bulma, Kamera Görüntüleme, Akustik Dinleme ve Nem Ölçme olarak sıralanmaktadır. Ekiplerimiz probleminizin durumuna göre, uygun yönteme karar vermektedir ve tamir işlemini de akabinde gerçekleştirmektedir. Unutulmamalıdır ki su kaçağı ciddi bir problemdir. Görsel olduğu kadar yaşamsal önemi de bulunmaktadır. Çünkü nemlenen binalar, çürümektedir. Binaların demir bölümleri, su kaçaklarıyla tehdit altına girmektedir. Bu nedenle su kaçaklarının önleminin acil olarak alınmasında, büyük yarar bulunmaktadır.

Su tesisatlarında meydana gelen su kaçakları, boruların kırılmalarından ya da boru bağlantılarının gevşemelerinden meydana gelmektedir. Borunun kırık olması durumunda, borunun değişimi sağlanmaktadır. Borunun bağlantı contalarında bulunan sorunlarda, contalar değiştirilmektedir. Sonuç olarak su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarında, gerekli olan müdahaleleri yapmaktayız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın