Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Bahçeşehir, Bahçeşehir Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir su kaçağı tespiti ekiplerimiz sayesinde, Bahçeşehir bölgesi de güven altında. Su kaçağının tarafınızdan fark edilmesi halinde, hemen bizimle iletişime geçin. Size gelelim ve sorununuzu yerinde tespit edelim. Komşunuzun tavanına akan sular ya da duvarlarınızda asla kurumayan nemlenme sorunları yaşıyorsanız, biz size yardıma hazır beklemekteyiz. Profesyonel ekibimizle problemin olduğu yere gelir ve gerekli uygulamalarla sorunu en doğru şekilde, kısa sürede tespit ederiz. Sonrasında gerekli noktalardan duvarın kırılmasını ve gerekli tesisat tamirat işlemlerinin gerçekleşmesini sağlarız. Su kaçakları bizden korkar çünkü onları hemen yakalar ve çaresine bakarız.

Bahçeşehir su kaçağı tespiti telefonlarını sıklıkla almaktayız. Bunun sebebi bölgede yoğun yapılaşmanın olmasıdır. Binalarda su kaçağı sorunlarının yaşanması, binanın eski ya da yeni olmasıyla bağlantılı olsa da net ve kesin bir yargıda bulunmak doğru olmamaktadır. Bahçeşehir bölgesi buna örnek teşkil etmektedir. Çünkü bölgede daha çok yeni binalar bulunmakta olduğu halde, su kaçağı sorunları yoğun olarak oluşmaktadır. Su kaçağı problemlerinin tespitinde, profesyonel ekibimizle birbirinden farklı yöntemler uygulamaktayız.

Su kaçağı sorunun çözülmesinde, birbirini izlemekte olan aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamada sizin bizi aramanız ve şikâyetinizi anlatmanızla başlamaktadır. Anlattığınız soruna göre, gerekli ekipmanlarımızı yanımıza alır ve vermiş olduğunuz adrese geliriz. Sonrasında; Gaz İzleme, Akustik Dinleme, Boyalı Su Kullanma, Kamera Görüntüleme, Nem Ölçme, Kırarak Kaçak Bulma ve Termal Kamera gibi su kaçağı bulma yöntemleri kullanmaktayız. Bu yöntemlerle su kaçağının yerini tespit edip, gerekli müdahaleleri yapmaktayız.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın