Banyo Açma

Banyo Açma

 manifold-H180EN

Banyo Tıkanması

Banyo tıkanıklıklarına sebep olan iki durum karşımıza çıkmaktadır. Bunlar;

  • Banyoyu kullanan kişilerin atık maddelerini atması sonucu oluşan tıkanıklıklar
  • Tesisat döşenmesi sırasında ustaların yapmış olduğu hata sonucu oluşan tıkanıklıklar

Banyo tıkanıkları bu iki durum karşısında meydana gelmektedir. Bu durumların belirlenmesi adına özel tesisat firmaları iş görmektedir. Meba Tesisat gelişmiş teknolojileri sayesinde sorunu anında bulan bir firmadır. Kameralı sistemleri sayesinde tıkanıklığa yol açan sebepleri çok kısa bir sürede bulmakta ve çözüm üretmektedir. Bu işlemler boruların içerisinden yapıldığı için zemin zarar görmemekte etrafta kirlenmemektedir. Ev hanımlarının eskiden bu tarz sorunlar adına çağırdığı tesisatçılar ağır işlemler yapmakta ve büyük zararlara sebep olmaktaydı. İşlemler adına boruya ulaşmak için kırma dökme işlemi yapılmaktaydı. Bu işlemlerde pis kokular eve yayılma gösteriyordu. Aynı zaman da işlemler oldukça uzun bir süre almaktaydı. Bu sebepten dolayı pek çok çözümler üretilmiş kendi kendine tıkanıklık açma işlemleri ortaya çıkmıştır. Bu işlemlerin sık sık yapılması da borulara zarar vermiş ve daha büyük sorunlara sebep olmuştur. Günümüzde kullanışlı teknolojiler sayesinde işlemler bu denli zor ve zararlı bir şekilde ele alınmamaktadır. Aksine müşterilerin isteklerine uygun olarak oldukça profesyonel bir şekilde işlem yapılmaktadır.

tumblr_mvvp2hQcYf1s3wjuno1_500

Banyo Açma

Banyo tıkanıklıkları adına da kullanışlı bir yol çizen meba Tesisat oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde sorunları çözmektedir. Banyo açma işlemleri öncesi boruların içerisine gönderilen kamera yoluyla tıkanıklığın yeri belirlenmekte ve sebepleri görülmektedir. Bu araştırma sonucunda da robotlar yardımıyla banyo açma işlemi yapılmakta ve giderde yer alan tüm pislikler parçalanarak dışarı atılmaktadır. İleri ki zamanlarda da sorun yaşanmaması adına tazyikli su yardımıyla tüm boruların temizlenmesi yapılmakta ve oldukça kullanışlı hale getirilmektedir. Bu işlemler sonucunda;

  • Zeminde herhangi bir kırma işlemi yapılmamakta ve zarar verilmemektedir.
  • Tıkanıklık kısa bir sürede çözülmekte ve dışarı atılmaktadır
  • Tıkanıklığın açılması sonucu su taşmaları
  • Pis kokular da son bulmaktadır

Banyo açma veya diğer tıkanıklıklar adına kullandığı aletlerin kalitesi de bir hayli güçlüdür. Meba Tesisat tüm malzemelerin de kaliteyi ön planda tutmaktadır. Borular içerisine gönderilen bu malzemeler suya dayanıklı ve oldukça güçlü yapılardadır. Bu sebepten dolayı araştırma veya temizlik sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Böyle kaliteli malzemeleri kullanması ve kısa sürede müşterilerini çözüme kavuşturmasına rağmen oldukça ekonomik olmasıda göze çarpmaktadır. Tüm bu işlemler oldukça cüzi fiyatlar karşılığında müşterilere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan Meba Tesisat tüm işlemlerinde oldukça detaylı ve hassas bir çalışma sergilemektedir. Bu çalışmalarına bağlı olarak da fazlasıyla isim getirmiş ve oldukça ilgi görmüştür. Herhangi bir tıkanıklık anında uzun süreli çözüm adına profesyonel uzmanlarla çalışan MebaTesisat’ a başvurmak sizler için oldukça faydalı olacaktır. Sorunlarınız kısa bir sürede çözümlenecek ve bütçenizde zarar girmeyecektir.

30 DK'da Servis İçin Arayın