Banyo Gideri Açma – Duşakabin Gideri Açma – Duşakabin Açma – Banyo Açma

Banyo Gideri Tıkanıklığı

Banyo Gideri

Banyo Tıkanıklığı

Banyo Gideri tıkanıkları büyük sorunlar olarak nitelendirilmekte ve anında tedbir alınması gerekmektedir. Nitekim bu tarz tıkanıklarda koku fazlasıyla ortaya çıkmakta ve hoş bir durum olmamaktadır. Nitekim kullanıcıların saç gibi atıklarından meydana gelen bu tıkanmalar hem banyo süzgeçlerinde hem de küvet giderlerinde karşımıza çıkmaktadır. Giderlerde meydana gelen tıkanmalar sonucu da suların gidere gitmediği ya da geri geldiği gözlemlenmektedir. Bu geri gelmeler sebebiyle de hoş olmayan kokular yayılmaktadır.  Kullanıcı olarak atık konusunda dikkatli davranmak bu durumlara mani olunması açısında büyük önem arz etmektedir. Kullanıcı dışında tesisatın yanlış bir şekilde işlenmesi sonucu da sorunlar ortaya çıkmaktadır. Kullanıcı esaslı olanlar bir nebze küçük çözümler ile ortadan kalksa da yanlış döşemelerde büyük bir sorun arz edilmektedir. Kullanıcı esaslı olanlar da kısa süreli çözümlerin ardından sorun tekrar ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı mutlaka profesyonel bir tesisat firması ile anlaşma sağlanması gerekmektedir. MEBA Tesisat olarak bizler banyo gideri tıkanıklığı probleminizi, uzman ekiplerimizle beraber hızlıca çözüyoruz.

 • Müşterilerimizin bizi seçme sebepleri;

  • Tıkanıklık adına kullandığımız aletlerin son teknoloji olması,
  • Kırma dökme işlemi yapmadan sorunu çözmemiz,
  • Kısa bir sürede tamirat işlemlerinin halledilmesi,
  • Uzman tesisat ekimizle sorunlara hızlıca çözüm bulmamız,
  • Gerekli kontrolleri yaparak ileride herhangi bir sorun çıkmasını engellenmesi ve yaptığımı işe garanti vermemiz,
  • Ekonomik fiyatlara sahip olmamız.

Banyo Gideri Açma

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Banyo Gideri

Banyo tıkanıklıkları adına da kullanışlı bir yol çizen Meba Tesisat oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde sorunları çözmektedir. Banyo gideri açma işlemleri öncesi boruların içerisine gönderilen kamera yoluyla tıkanıklığın yeri belirlenmekte ve sebepleri görülmektedir. Bu araştırma sonucunda da robotlar yardımıyla banyo gideri açma işlemi yapılmakta ve giderde yer alan tüm pislikler parçalanarak dışarı atılmaktadır. İleri ki zamanlarda da sorun yaşanmaması adına tazyikli su yardımıyla tüm boruların temizlenmesi yapılmakta ve oldukça kullanışlı hale getirilmektedir. Bu işlemler sonucunda;

 • Zeminde herhangi bir kırma işlemi yapılmamakta ve zarar verilmemektedir.
 • Tıkanıklık kısa bir sürede çözülmekte ve dışarı atılmaktadır
 • Tıkanıklığın açılması sonucu su taşmaları
 • Pis kokular da son bulmaktadır

Meba Tesisat Banyo tıkanıklığı açma veya diğer tıkanıklıklar adına kullandığı son teknoloji cihaz ve  tüm malzemelerinde kaliteyi ön planda tutmaktadır. Borular içerisine gönderilen bu malzemeler suya dayanıklı ve oldukça güçlü yapılardadır. Bu sebepten dolayı araştırma veya temizlik sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Böyle kaliteli malzemeleri kullanması ve kısa sürede müşterilerini çözüme kavuşturmasına rağmen oldukça ekonomik olmasıda göze çarpmaktadır. Tüm bu işlemler oldukça cüzi fiyatlar karşılığında müşterilere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan Meba Tesisat tüm işlemlerinde oldukça detaylı ve hassas bir çalışma sergilemektedir. Bu çalışmalarına bağlı olarak da fazlasıyla isim getirmiş ve oldukça ilgi görmüştür. Herhangi bir tıkanıklık anında uzun süreli çözüm adına profesyonel uzmanlarla çalışan MebaTesisat’a başvurmak sizler için oldukça faydalı olacaktır. Sorunlarınız kısa bir sürede çözümlenecek ve bütçenizde zarar girmeyecektir.

Banyo Tıkanıklık Açma

Duşakabin Gideri Açma

Duşakabin Gideri Açma

Banyo tıkanıklığı nasıl açılır?” sorusuna karşılık Meba Tesisat müthiş çözümler sunmaktadır. Evlerde herhangi bir zedeleme yapmaksızın anında sorunu çözme yoluna gitmektedir. Nitekim kameralı sistemlere sahip olan Meba Tesisat oldukça kaliteli ve sorunsuz bir şekilde işlem görmektedir. Son model robotları sayesinde de tıkanık olan alanları anında açmaktadır. Kamera yoluyla boruların içerisine bakmakta devamında da tıkanıklık açma robotları ile var olan sorunu çözmektedir. “Banyo tıkanıklığı nasıl açılır?” sorusuyla herhangi bir kırma işlemi yapılmaksızın çok kısa bir sürede sorununuz çözüleceğini temin etmektedir. “Banyo tıkanıklığı nasıl açılır?” sorusuna karşılık sizlere oldukça elverişli bir sistem ile yardımcı olunmaktadır. Meba Tesisat kullanmış olduğu robotlara ve sahip olduğu uzmanlara rağmen oldukça ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir. Maliyet açısından uygun olması da seçimlerde ilk sıralara yerleşmesine sebep olmuştur. Aynı zaman da yaptığı kontroller sonrası sorun yaşanmaması ve uzun bir süre tıkanıklığın olmaması da Meba Tesisat’ın seçilmesine etken olmaktadır. Nitekim robotlu işlemlerin ardından tazyikli su ile tüm pislikler dışarı atılmakta ve sorunlar kökten çözülmektedir. Eski işlemlere nazaran daha pratik olan bu uygulama ile tıkanıklıklar açılmakta ve kötü kokular evlerinizden uzak durmaktadır. Devamında bu tarz sıkıntılar yaşamamak adına atıkların giderlere atılmamasına dikkat etmekte fayda vardır. Bu atıklar suda emilmeyen tarz da olduklarında tıkanmalara sebep vermekte hatta borulara dahi zarar vermektedir. Daha büyük problemler ile uğraşmamak adına önceden önlem almak sizler için daha faydalı olacaktır.

Duşakabin Gideri – Duşakabin Gideri Açma

Duşakabin gideri tıkanıklıklarına sebep olan iki durum karşımıza çıkmaktadır. Bunlar;

 • Banyoyu kullanan kişilerin atık maddelerini atması sonucu oluşan tıkanıklıklar,
 • Tesisat döşenmesi sırasında ustaların yapmış olduğu hata sonucu oluşan tıkanıklıklar.

Duşakabin gideri tıkanıkları bu iki durum karşısında meydana gelmektedir. Bu durumların belirlenmesi adına özel tesisat firmaları iş görmektedir. Meba Tesisat gelişmiş teknolojileri sayesinde sorunu anında bulan bir firmadır. Kameralı sistemleri sayesinde duşakabin gideri tıkanıklığa yol açan sebepleri çok kısa bir sürede bulmakta ve çözüm üretmektedir. Bu işlemler boruların içerisinden yapıldığı için zemin zarar görmemekte etraf kirlenmemektedir. Ev hanımlarının eskiden bu tarz sorunlar adına çağırdığı tesisatçılar ağır işlemler yapmakta ve büyük zararlara sebep olmaktaydı. İşlemler adına boruya ulaşmak için kırma dökme yapılmaktaydı. Bu işlemlerde pis kokular eve yayılma gösteriyordu. Aynı zaman da işlemler oldukça uzun bir süre almaktaydı. Bu sebepten dolayı pek çok çözümler üretilmiş kendi kendine tıkanıklık açma işlemleri ortaya çıkmıştır. Bu işlemlerin sık sık yapılması da borulara zarar vermiş ve daha büyük sorunlara sebep olmuştur. Günümüzde kullanışlı teknolojiler sayesinde işlemler bu denli zor ve zararlı bir şekilde ele alınmamaktadır. Aksine müşterilerin isteklerine uygun olarak oldukça profesyonel bir şekilde işlem yapılmaktadır.

 

HEMEN ARA!
30 DK'da Servis İçin Arayın