Çatalca Su Kaçağı Tespiti 11 Mayıs 2016

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Eskiyen musluklar belli bir süre sonra su sızdırabilir, aynı şekilde su tesisatında kullanılan borularda, basınç veya aşınmalardan ötürü patlama veya çatlak problemleriyle sorun yaratabilir. Çatalca su kaçağı tespiti yapan firmamız Meba Tesisat, son sistem teknolojik cihazlarıyla evinizde arızaya neden olan su sızıntısının nereden kaynaklı olduğunu imkânlarının kalitesiyle hemen bulup onaracaktır. Sadece Çatalca’ da, değil İstanbul’ un, her bölgesine hizmet sunan şirketimiz, kullandığı cihazlar vesilesiyle evlerinizde, hiçbir yeri yıkıp dökmeden sorunun kaynağına inmeyi ve aynı şekilde tamir etmeyi garanti etmektedir.

Son derece işinde, uzman personelle yola çıkan şirketimiz oldukça ekonomik fiyatlarla bu işlemleri yapmaktadır. Çatalca su kaçağı tespitinde, olduğu gibi her bölgeden bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla su sızıntı problemine neden olan arıza ufak ve basit bir sebepten dolayıysa en fazla 1 saat içinde giderilecektir. Sorun kaynağı oldukça aşağılardan kaynaklıysa 2 ya da 3 gün sonunda tamamen tesisatın yenilenmesiyle çözümlenecektir.

Bilgisayarlı, robotlu şekilde su sızıntısının nereden kaynaklandığını bulan şirketimiz de, dinleme cihazları sayesinde, tüm vanalar kapatılarak suyun geliş yönü ve sesine göre arıza merkezinden tamir edilmektedir. Su kaçağı problemi oldukça ciddi bir problemdir, derhal çözümlenmesi gerekmektedir. Evinizin ömründen alan bu problem temele doğru giderse, binanızın sağlamlığını da, bozmaktadır. Bu sebeple su sızıntısı fark ettiğiniz an şirketimizle irtibata geçmenizi öneririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ