İstanbul Avrupa Yakası İletişim
0(212) 461-70-96
İstanbul Anadolu Yakası İletişim
0(216) 388-07-08
Bursa 7/24 İletişim
0(224) 223-85-86
Whatsapp Üzerinden İletişim
0(532) 497-97-60

Güngören Su Kaçağı Bulma 11 Mayıs 2016

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunu için hizmet sunan birçok firma olsa da, hepsi birbirinden farklı yöntemlerle çalıştıklarından, eski ve şimdiki yöntemleri birbiriyle karıştırarak müşteri memnuniyeti kazanamamaktadırlar. Firmamız Meba Tesisat size yepyeni tüm teknik imkânlar ile hizmet sunmayı garanti etmektedir. Eskiden olduğu gibi başka tadilatlara neden olacak ilkel yöntemlerin hiçbiri kullanılmamaktadır. Son derece ekonomik fiyatlar ve kırma işlemine mahal vermeden sorunu kaynağında, bulmaktayız.

Kırmadan su kaçağı nasıl bulunur diyorsanız? Teknolojinin sağladığı üstün imkânlar su sesini dinleme cihazları sayesinde, su kaçağının merkez noktası saptanmakta ve ehliyet sahibi uzman personelimiz, boru içinden kamera indirerek sızıntının kaynağını görebilmektedir. Güngören su kaçağı tespitini yapan Meba Tesisat isimli firmamız her bölgede bulunan gezici ekibimiz ile kısa sürede haberleşmekte ve sizlerin verdiği adrese kolayca ulaşmamız sağlanmaktadır. Ekip dayanışma sistemiyle çalıştığımız için sorununuzun çözümü de, gelişimiz gibi hızlı olmaktadır.

Gözle görülemeyecek kadar ufak bir sızıntıyı eskiden olsa günlerce arayan ilkel yöntemlerle çalışan kişilerin yerine ehliyet sahibi ustalarımız, en geç 1 saat içinde basit sorunları, tüm tesisatı yenileme işlemlerini ise 2 günde yapabilmektedir. Güngören su kaçağı tespiti yaptığımız gibi birçok bölgede hizmetlerimizden yararlanabilir, gün boyu bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Su tesisatlarında ki, kaçaklar da, son sistem cihazların kullanılması önem arz etmektedir.  Eskiden olduğu gibi tahmini kırma işlemi yaptıktan sonra kaçağın yerinin orası olmaması ev sahibine ciddi masraflar çıkarttığı için biz firmamızın üstün nitelikli cihazlarıyla sorunun direk merkezini nokta atışı yapar gibi bulabilmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ