Kadıköy Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Kadıköy, Kadıköy Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy bölgesi, daha çok eski yapılaşmanın olduğu, köklü bir bölge olarak bilinmektedir. Binaların eski olması, alt yapı sorunlarına yol açmaktadır. Su kaçağı bu sorunların en başında yer almaktadır. Yıllara dayanan tecrübemizle, Kadıköy’de alt yapı sorunlarıyla verdiğiniz savaşta, yanınızdayız. En son teknolojiler sayesinde, sorunu hızlı bir şekilde tespit ediyoruz ve aynı hızla problemi kökünden çözüyoruz. Kadıköy su kaçağı tespitini yıllardır yapıyoruz.

Kadıköy su kaçağı tespiti için çok yoğun olarak çalışmakta olduğumuz bir bölgedir. Bu bölgedeki sorunlar, binaların eskiliğinden kaynaklanmakla birlikte ustaların hatalı işleri dolayısıyla da yaşanabilmektedir. Eski binalarda, boruların zamanla korozyona uğraması, yaşanması muhtemel bir sorun olmaktadır. Böyle bir durumda sorunun erken tespit edilmesi, binanın ömrü açısından önemlidir. Çünkü su kaçakları sadece fatura ya da görsel yollu zarar vermekle kalmayıp, binanın ömrünü de kısaltmaktadır. Binayı atakta tutan en önemli malzeme demirdir. Su kaçağı dolayısıyla sürekli neme maruz kalan demir, zamanla çürümektedir. Bu da binalar ve bina sakinleri için oldukça tehlikeli bir durum olarak kabul edilmektedir.

Komşularınızdan, hanenize yönelik su kaçağı şikâyeti almıyorsanız dahi, su faturanızı ve kullanımınızı kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Tüm musluklarınız kapalıyken, su saatinizi lütfen kontrol edin. Su sayacınızda bir hareket var ise, su kaçağınız var demektir. Bu gibi durumlar da ya da alenen su kaçağı problemi yaşadığınız durumlarda, lütfen bizi arayın. Binanız için daha tehlikeli sonuçların yaşanmasını engellemek adına, su kaçağı tespiti çalışması yapalım. Böylelikle hem faturalarınız kullandığınız ölçüde gelir hem de binanızın yıkılma tehlikesini azaltmış olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın