İstanbul Avrupa Yakası İletişim
0(212) 461-70-96
İstanbul Anadolu Yakası İletişim
0(216) 388-07-08
Bursa 7/24 İletişim
0(224) 223-85-86
Whatsapp Üzerinden İletişim
0(532) 497-97-60

Kartal Su Kaçağı Tespiti 2 Mayıs 2016

Kartal Su Kaçağı Tespiti, Kaçak Su Bulma

Su kaçağı tespitinde bulunabilmemiz için, öncelikle sizin bir tespitte bulunmanız gerekmektedir. Komşularınız tarafından şikâyet aldığınızda, zaten su kaçağının olduğu bir gerçektir ve kaçağın nerede olduğunun anlaşılması gerekli hale gelmiş demektir. Bir de henüz komşuları rahatsız eden, binanın ömrünü kısaltan sürece gelmeden önce, su kaçağının tespit edilmesi gerektiği durumlar vardır. Bu arada size büyük iş düşmektedir. Eğer henüz bir şikâyet almadıysanız ve özellikle de 10 yaş üstü bir binada yaşıyorsanız, lütfen faturalarınızı sorgulayın. Bununla da kalmayın, tüm muslukları kapayarak, su sayacınızı izleyin. Her yer kapalıyken sayacınızda bir hareket gözlemliyorsanız, lütfen hemen bizimle irtibata geçin. Su kaçağı, tehlikeli bir problemdir. Ne kadar erken çözülürse, o kadar sağlıklı bir binada oturmuş olursunuz.

Su kaçağınızın olduğunun netlik kazandığı ve bizi aradığınız durumlarda, rahatsızlık yaşadığınız binaya gelir ve gerekli incelemelere başlarız. Firma olarak su kaçağı konusunda uygulanmakta olan tüm teknolojileri, su kaçağının tespitinde kullanabilmekteyiz. Uzman kadromuz ve yıllara dayanan sektör tecrübemizle, su kaçağınız ile ilgili hangi yöntemi kullanacağımıza karar veririz ve çalışmaya başlarız. Kartal su kaçağı tespiti için sıkça çalıştığımız bölgeler arasındadır. Bölgeye hâkim oluşumuz, sorunun temeline yönelik öngörümüzün oluşmasında, önemli bir faktör olmaktadır.

Kartal su kaçağı tespiti yapılması gereken bölgelerden biridir. Bu nedenle henüz şikâyet almadıysanız dahi, lütfen su sayacınıza bakın. Tüm musluklar kapalıyken, su sayacınızın hareket etmemesi gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ