Klozet & Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Klozet & Tuvalet Tıkanıklığı

Modern kullanım tarzı ve yaşamımızı kolaylaştıran imkanları ile banyo ve tuvaletlerimiz hayatımınızda büyük önem taşıyor. Zaman zaman yaşanabilen klozet & tuvalet tıkanıklığı da bir o kadar sorun yaratabiliyor. Tıkanıklık sorunları ne yazık ki çok sık yaşanan problemlerden biri. Bu nedenle eski usül klozet & tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri yerine yeni ve gelişen teknolojiler ile yapılan işlem ve hizmetleri tercih etmelisiniz. Meba Tesisat bu tür sorunlarınızda sizin için en etkili, kolay ve ekonomik hizmetleri veriyor. Ev, iş yeri, okul yada herhangi bir yerde klozet & tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşamanız halinde Meba Tesisat ekibi ile iletişime geçebilir ve profesyonel yardım alarak tüm tıkanıklık sorunlarınızı kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Klozet Açma

Klozetinizin tıkanmasına birçok etken sebep olabilir. Klozete atılan saçlar, sigara izmaritleri, tuvalet kağıtları ve bunlara benzer diğer maddeler ciddi bir tıkanıklığa yol açabilir. Klozet borusunda biriken materyaller nedeni ile oluşan tıkanma sorunlarında klozet açma için borulara zarar verebilecek yöntemlerden uzal durmalısınız. Yapacağınız yanlış bir işle sadece sizin tesisatınıza değil, alt katınızda bulunan daire yada diğer hanelerin yapılarının zarar görmesine neden olabilir. Klozet açma için en çok kullanılan yöntemlerden biri el yordamıyla tıkanıklığa sebep olan atıkları itme yada çıkarma işlemidir. Eğer basit bir sorunsa bu işlem etkili olabilir. Fakat sorun tahmin ettiğinizden daha büyük olabilir ve demir çubuk gibi nesneler yada el ile iterek yaptığınız klozet açma girişimleri birikintiyi sıkıştırarak sorunu daha büyük bir hale getirebilir. Tıkanıklık açma hakkında bilgi almak için İstanbul ve Bursa gibi birçok şehire hizmet veren Meba Tesisat iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

20150421_130803

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Büyük sorunlara sebebiyet veren tuvalet tıkanıkları; pis koku ve görüntüye yol açmakla birlikte ev yada işyerlerinin tesisat ve duvarlarına ciddi hasarlar açabilir. Tercih edilen tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinin ilkel olması da sorunları daha da büyütebilir. Tuvaletinizde oluşan bir tıkanıklık sorununda son derece gelişmiş tuvalet tıkanıklığı açma tekniklerine sahip olan Meba Tesisat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi büyük bir metropelde çok sık yaşayabileceğiniz tuvalet tıkanıklığı açma sorunundan firmanın basınçlı, kameralı ve daha birçok tekniği sayesindekolayca kurtulabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan klozet tıkanıkları, çoğu zaman baş edilemez bir hâl alıyor. Yanlış bilinen eski yöntemler ile yapılan klozet tıkanıklığı açma işlemleri sorunu içinden çıkılamaz bir hâle getirebiliyor. Ele poşet geçirilerek yapılan klozet tıkanıklığı açma çabalarınız durumu daha da kötüleştirebilir. Eğer tıkanıklık uzun bir süredir var ve siz geçici yöntemer ile soruna müdahale ediyorsanız; borularda itilerek biriken atıklar tesisatta ciddi hasarlara yol açabilir. Klozet tıkanıklığı açma için yaptığınız yanlış işlemler nedeni ile su kaçaklarına dolayısıyla tüm banyo yada tuvaletin kırılmasına sebep olabilirsiniz. Bu nedenle herhangi bir cisim yada eliniz ile tıkanıklığı açmaya çalışmak yerine profesyonel destek ile sorunu doğru çözümlemelisiniz.

Tuvalet Açma

Tuvalet açma çoğu zaman ev hanımlarının kendi yöntemleri ile yapmaya çalıştığı ve kolay görülen bir iştir. Ancak kimyasal açıcılar yada demir çubuklar ile yaptığınız itme işlemleri su tesisatınıza, borulara ve diğer hanelere zararlar verebilir. Tuvalet açma için yapılması gereken ilk işlem ustasından yardım almak ve yanlış müdahaleler ile sorunu büyütmekten kaçınmaktır. Meba tesisat ile artık tuvalet açma çok kolay. Son derece ekonomik olan Meba tesisat hizmetleri ile tüm gider tıkanıklarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Klozet Tıkanması

Büyük moral bozukluklarına ve ciddi maddi kayıplara sebep olabilen klozet tıkanması sanıldığından daha önemli bir gider sorunu olabilir. Sorun sadece sizin tuvaletinizden kaynaklanmıyor ve yanlış teşhisler ile tesisatınıza zarar verecek işlemler yapıyor olabilirsiniz. Klozet tıkanması için en yaygın olan etkenler tuvalete atılan atık maddelerdir. Klozet tıkanması sorunu yaşamamak için tuvalet kağıdı, bebek bezi gibi suda kolay erimeyen ve tıkanıklığa sebep olan madde atımından uzak durmalısınız.

20150421_132743

Klozet Tıkandı

Ev ve işyeleri gibi toplu yaşam alanlarında yaşanan en büyük sorunlardan biri klozet tıkandı sorunudur. İstanbul ve Bursa’da klozet tıkandı şikayetleri için hizmet veren Meba Tesisattan yardım alabilirsiniz. Klozet tıkandı ve daha birçok tesisat sorunu için profesyonel hizmete sahip olan firma hakkında internet sitesi ve iletişim adresleri üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkalı tuvalet açma konusunda hemen hemen herkesin bir fikri vardır. Tuvalete açıcı kimyasal dökme, ele poşet geçirerek tıkalı tuvalet açma, uzun bir cisim ile gideri kontrol etme gibi eksi yöntemler ile tıkanıklığa geçici çözümler aranır. Bu tip seçenekler ile tıkalı tuvalet açma yerine borulara zarar vermeyen ve kalıcı çözüm olan yurtdışından ihraç edilen tekolojik alet ve geliştirilmiş robotlar ile sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Tıkalı tuvaletler eğer müdahale etmezseniz hayatınızı kabusa dönüştürebilecek kadar önemli bir sorundur. Masraftan kaçmak isterken banyo ve tuvaletinizin tamamen yıkılmasına kadar sebep olabilir ve hatta patlayan borular nedeni ile alt kata sızan sudan da siz sorumlu olabilirsiniz. Giderlerde oluşan tıkanıklık ve boru patlamaları ciddi bir sorundur. Bu nedenle mutlaka uzman kişilerden nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi almalı ve eski yanlış teknikler ile tıkanıklığı açma işlemlerinden kaçınmalısınız.

Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalete atılan çeşitli maddeler tuvalet tıkanıklığı sebebi olabilir. Borularda zamanla oluşan ve biriken atıkların neden olduğu tuvalet tıkanıklığı bir süre sonra borularda patlama ve banyo, tuvalet duvarlarında su kaçağı ve rutubete sebebiyet verebilir. Arızayı kalıcı hale getirecek olan tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinden uzak durmalı ve mutlaka işin uzmanlarından yardım almalısınız. Tuvaletinizin tıkanması sadece sizin için değil, komşularınız için de hasara sebebiyet verebilir.

Tuvalet Tıkanması

Günlük hayatımızda en sık yaşadığımız problemlerden biri olan tuvalet tikanmasi sorunu bazen tamnin edilenden daha büyük sorunlara yol açabiliyor. Eğer sizde evinizde sürekli tuvalet tikanmasi sorunu yaşıyorsanız; kendi yöntemleriniz ile çözüm aramak yerine Meba tesisat gibi profesyonel bir firmadan yardım almalı ve tuvalet tikanmasi için neler yapabileceğinizi öğrenmelisiniz.

tikaniklik-acma-bagcilar (2)

Tuvaletin Tıkanması

Bayanların evde olmasını istemeyeceği ilk şeylerden biri şüphesiz tuvaletin tıkanması sorunudur. Ancak ne yazikki tuvalete düşünmeden atılan bebek bezleri, ıslak mendiller, kağıt havlu ve tuvalette kağıtları hatta saçlar tuvaletin tıkanması için başlıca nedenler arasındadır. Tıkanma sonucu olan taşmalar hem sağlığınızı riske atabilecek kirliliklere sebep olup hem de kötü kokulara yol açabilir. Evinizde yada işyerinizde tuvaletin tıkanması gibi bir problemle karşılaşmanız durumunda elle müdahale etmek yerine yeni teknolojiler ile çalışan usta ve ekiplerden yardım almalısınız. Yaptığınız tehlikeli işlemlerin yol açacağı hasarlar ve maddi boyutunu düşününce, bir ekip ile tıkanıklığı açtırmanız daha ekonomik olacaktır. Meba Tesisat gelişmiş teknolojilere sahip, iyi ustalardan oluşan ekibi ile başarılı sonuçlara imza atan bir firma. Meba tesisat internet sayfasından firma bilgilerine, verdikleri hizmet hakkındaki bilgilere ve genel olarak tıkanıklık durumunda neler yapmamanız gerektiğine dair bilgiler alabilirsiniz.

 

30 DK'da Servis İçin Arayın