Lavabo Açma

Lavabo Açma

sink

Lavabo Tıkanma Sonuçları

Lavabo tıkanmaları uzun süre çözüme kavuşmadığı taktirde büyük sorunlara sebep olmaktadır. Bu sebeplerden bazıları;

  • Lavabo tıkanması sonucu giderler suyun gitmemesi ya da geri çıkması
  • Bu geri gelmeler sonucu su taşmaları meydana gelmekte ve özellikle parkelere ciddi zararlar vermektedir.
  • Kötü kokuların ortaya çıkması evlerinizde ya da iş yerlerinde hiç hoş bir durum olmamaktadı
  • Bakterilerin türemesine zemin hazırlayan tıkanıklıklar sonucu hijyenlik zarar görmekte hatta hastalıklar bile ortaya çıkmaktadır

Lavabo tıkanıklıkları ciddi problemler olup sonuçları da bir hayli kötüdür. Bu sebeplerden dolayı anında profesyonel yardım almakta fayda vardır. Bu yardımın devamında da kullanıcıların oldukça dikkatli davranması sorunun tekrarlanmaması adına önem arz etmektedir. Mutfaklarda yemek atıklarının fazlasıyla atılması ya da banyolarda tüylerin sıklıkla atılması sonucu problemler büyümektedir. Bu problemler sonrasında da bir hayli zararlı çıkmanız söz konusu olacaktır. Zararlı çıkmamak adına uzman kişilere anında müracaat etmek sizler adına faydalı olacaktır. Bu sayede problemlere çözüm üretilecek ve daha fazla büyümesi engellenecektir.

water_faucet_drop_500_clr_1

Lavabo Açma İşlemleri

Meba Tesisat lavabo açma işlemlerinde oldukça güçlü aletler kullanmakta ve sorunu anında ortadan kaldırmaktadır. Güçlü aletlerin yanı sıra profesyonel ekip kadrosuyla da oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu işlemlerde kullanılan cihazların konuyla alakalı bilgi sahibi olan kişilerce kullanılması daha doğru olmaktadır. Aksi taktirde yanlış işlemler ortaya çıkabilir ve daha büyük sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sebeplerden dolayı ekip konusunda da oldukça profesyonel çalışmalar söz konusudur. Ekibin yanı sıra tıkanıklık aletlerinin yapımında kullanılan malzemelerinde kaliteli olduğunu belirtmekte fayda vardır. Suya dayanıklı veya ebatsal olarak kullanışlı yapılara sahip olması avantajları taraflarından biridir. Lavabo açma işlemleri adına öncelikli olarak uzman ekip gerekli araştırmaları yapmaktadır. Tıkanıklığın borunun hangi bölgesinde meydana geldiği ve atığın boyutu gibi durumlar ölçülmektedir. Bu gibi işlemler adına boruların içerisinden kamera gönderilmektedir. Bu kamera yoluyla tüm problemler daha kolay bir şekilde görünmektedir. Aynı zaman da gerekli görülen bölgeye yapılacak işlemler sonucu kısa sürede sorun ortadan kaldırılmış olacaktır. Sorunun tespitinin ardından tıkanıklık açma robotları kullanılmakta ve problem yaratılan bölgeye ulaşım sağlanarak işlem gerçekleştirilmektedir. Parçalama yoluyla tıkanıklık açılmaktadır. Devamında da giderden atılması sağlanmaktadır. En son olarak da tazyikli su ile tüm borunun temizliği yapılmakta yağlanmış olan bölgelerin de çözümlenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede tüm problemler çözüme kavuşmaktadır. Bu işlemler sırasında boru içerisine gönderilen sistemler kullanıldığı için fayanslarda, duvarda veya lavabolarda herhangi bir tahribat söz konusu olmamaktadır. Bu avantajlı tarafı sayesinde evlerinizde veya iş yerleriniz de ağır hasarlar görmeniz engellenmektedir. Oldukça avantajlı bu sistemden faydalanırken yüksek fiyatlarla da karşılaşmazsınız. Lavabo açma işlemlerin de son teknolojilerin kullanılması, uzmanların yer alması, kısa bir sürede işlemin halledilmesi ve uygun fiyatlara sahip olması müşterileri bir hayli mutlu etmektedir.

30 DK'da Servis İçin Arayın