Maltepe Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Maltepe, Maltepe Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe su kaçağı tespiti için çok dolaştığımız bir bölgedir. Bu bölgede de alt yapı sorunları yoğun olarak yaşanmaktadır. Neyse ki profesyonel ve çözüm merkezli ekibimiz sayesinde, su kaçağı sorunlarınızı kökünden hallediyoruz. Su kaçağı tespiti için, son teknoloji sistemleri kullandığımızdan, sorunu hızla tespit edebilmekteyiz. Sorunun hızlı olarak tespit edilmesi, çözüm süreci adına an önemli kısım olmaktadır. Ve biz zaman kaybetmenizi istemiyoruz.

Su kaçağınızın seviyesini, aldığımız şikâyete göre değerlendiriyoruz. Şikâyetinizde komşunuzun tepesine aktığınızı söylediğinizde, su kaçağını bulma hızımız çok daha hızlı olabiliyor. Gözle görünen bir sorunun çözümü elbette daha kısa süreli olmakta. Ancak bazı durumlarda net bilgiye ulaşmak ancak, teknolojinin nimetleriyle mümkün olabiliyor. Burada devreye, bizim uzmanlığımız giriyor. Maltepe su kaçağı tespiti ve yoğun olarak onarım müdahalesinde bulunduğumuz bir bölgedir.

Binanızdaki su kaçağının borularınızın neresi ya da neresinden kaynaklandığını tespit etmek için en çok kullanmakta olduğumuz sisten, su akış sesini dinlemek. Bu yöntem en eski yöntem olarak bilinmekte ve hala ustalar tarafından en çok kullanılmakta olan sistem unvanını elinde tutmaktadır. Termal kamera ile su kaçaklarının tespit edilebilmesi de mümkün olmaktadır. Sıcak su akışını sağladıktan sonra, termal kameralar ile izleme yapıyoruz. Sıcaklığın dengesizleştiği alanı, su kaçağının yaşanmakta olduğu yer olarak işaretlemiş oluyoruz. Gaz izleme yöntemi, az kullandığımız bir yöntem olsa da bazı durumlarda tek işe yarayan yöntem olabiliyor. Borulara basınçlı tüp ile gaz veriyoruz. Koku algılayan cihazlarımızla su kaçağını sağlayan çatlağı tespit edebiliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın