Pendik Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Pendik, Pendik Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti ekibimizin, adresler çok hâkim olduğu bir bölgedir. Yıllardan beri Pendik ve İstanbul’un tamamında hizmet vermektedir. Binanızda su kaçağı sorunu yaşıyorsanız lütfen bizi arayın. Geç kaldığınız her an, faturanızdan ve binanızın sağlamlığından kaybediyorsunuz. Su kaçağı sorunu ufak bir sorun olarak görülmekte olsa da aslı öyle değil. Su kaçağı, binalardaki demirlerin çürümesine yol açmaktadır. Bu nedenle su kaçağının yaşanmakta olduğu binalarda, mukavemet zayıflamaktadır. Bazı durumlarda su kaçakları, şikâyet olmadığı halde yaşanmakta olan bir sorun olabilmektedir.

Faturanızın kabarık gelmesi, sizi şüphelendirmeli. Eğer faturanızın kullanım miktarınızla uyumlu olmadığını düşünüyorsanız, su sayacınızı kontrol edin. Tüm musluklarınız kapalıyken duruyorsa, su kaçağınız yok demektir. Durum bunun aksi yönünde gelişiyorsa, bizi aramanızın zamanı gelmiş demektir. Yaşam alanınıza geldiğimizde, tüm duvarlarınızı ses dinleme yöntemiyle tarıyoruz. Bu yöntemden sonuç alamadığımız durumlarda, termal kamera yöntemi uyguluyoruz. Bu yöntem için borularda, sıcak su dolaşımı sağlıyoruz. Termal kameraların sıcaklığı tespit ettiği yerde, kaçağı tespit etmiş oluyoruz.

Bir diğer başarılı yöntem ise, kamera ile görüntüleme sistemidir. Bu sistemde borularınızın içine kamera yerleştirilir ve sorunun tespiti sağlanmış olur. Bu yöntem sadece atık su gideri için kullanılabilmektedir. Pendik su kaçağı tespiti ekimiz, sonuca ulaşmadığı takdirde, boyalı su uygulaması da yapabilmektedir. Lakin u inceleme özellikle, şikâyetin derinleşmiş, komşunun şikâyetçi olduğu durumlar için uygundur. Boyalı su gönderilen borulardan çatlak olanı, duvara boya rengi vereceğinden, en başarılı sistemlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın