Su Kaçağı

logo

Su Kaçağı

Meba Tesisat olarak öncelikli hedefimiz, gerçekleştirdiğimiz Su Kaçağı Tespiti aşamalarında her daim en üst seviyelere ulaşmaktır. Özellikle de, su kaçaklarının tespiti konusunda geçmiş yıllarda pek çok tesisat firmasının düşmüş olduğu hatalara asla düşmeyen ve kendisine özgün kaçak tespit yöntemleri geliştiren ekiplerimiz, bu sayede de İstanbul’ un en kaliteli tesisat firmalarından biri olmayı başarmıştır. Elde edilen bu başarı dahilinde de modern teknolojinin bütün nimetlerini kendisine referans edinerek, birbirinden farklı ‘’ Su kaçağı tespiti ‘’aşamaları oluşturmuştur. Öyle ki, geçmiş yıllarda pek çok hanenin en büyük kabusu haline dönüşen su kaçağı sıkıntıları, bazı zamanlar haftaların gitmesine sebebiyet veren tadilat aşamalarıyla giderilmeye çalışılmaktaydı. Hem maddi, hem de manevi açıdan kişiyi oldukça sıkıntılı bir süreç içerisine sokan bu tarz faaliyetler, şimdilerde gelişmiş teknoloji sayesinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşmayı başarmaktadır. Kaldı ki, ekiplerimizin tamamen gelişmiş bilgisayarlı cihazlarla hareket ettiğini ve bu sayede de mevcut sızıntıyı herhangi bir kırma ya da dökme işlemine sebebiyet vermeden en kısa zamanda tespit ettiğini söyleyebiliriz. Kırmadan su kaçağı tespiti aşamalarımız da kullanmış olduğumuz cihazların son dönem teknoloji ile harmanlandığını da belirtmek isteriz. Özellikle de küçük bir kameranın su borularının içerisine salınarak gezdirilmesi yöntemiyle gerçekleştirilen bu işlemlerde, monitör karşısında yapılan kontroller sayesinde en kısa zamanda mutlak sonuca ulaşılmaktadır.

Gerçekleştirmiş olduğu su kaçağı tespiti yöntemlerinin pek çoğunda, alternatif teknolojik seçeneklerle faaliyete geçen ekipler, mevcut kaçağı ait olduğu mekana göre en uygun cihazlarla tespit etmektedir. Az önce de belirttiğimiz gibi kameralı su kaçağı bulma yöntemlerinin yanı sıra; dinleme cihazı ile su kaçağı bulma, bilgisayarlı cihazla su kaçağı bulma ve robot cihazla su kaçağı tespiti aşamaları sayesinde, pek çok hanenin maruz kaldığı bu büyük tesisat problemini en kısa zamanda ortada kaldırmayı hedeflemekteyiz. Benimsemiş olduğumuz bu koşulsuz hizmet felsefesi aşamalarının en üst sırasına mutlak müşteri memnuniyetini yerleştiren firmamız, bu doğrultuda da en kalitelisini en uygun fiyatlandırma politikalarıyla sizlere ulaştırmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktadır. Ev ve iş yeri ofisinizde meydana gelen su kaçaklarından bir an evvel kurtulmak adına bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı.2

 

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma aşamalarında izlemiş olduğumuz yöntemlerin pratik bir şekilde sonuca ulaşması sayesinde, pek çok hanenin yüzünü güldürmeyi başardığımızı söyleyebiliriz. Özellikle de cihazla ve kırmadan su kaçağı bulma hususunda her daim gelişmiş teknolojiyi arkasına alan firmamız, birbirinden yetenekli ve ehliyet sertifikasına sahip olan tesisat çalışanlarımız aracılığıyla sizleri bu sıkıntıdan en kısa zamanda kurtarmayı hedeflemektedir. Kendimize bir nevi zorunlu bir görev olarak biçmiş olduğumuz bu hedef doğrultusunda da, mevcut kaçağı tespit etme aşamalarında tamamen dikkat ve sabır içerisinde hareket edilmektedir. Keza, kamera ve dinleme cihazlarıyla tespit edilmeye çalışılan su sızıntıları, birbirinden farklı yöntemlerle en kısa zamanda ortadan kaldırılmaktadır. Özellikle de, son zamanlarda pek çok insanın evlerinde ki mevcut sızıntının farkında olmasına rağmen, sırf başına gelebilecek aşırı masraftan çekinerek yetkili bir firma ile iletişime geçmediğini söyleyebiliriz. Ancak bu durum mevcut sıkıntıyı çok daha yukarılara taşımaktan öteye gitmeyecektir. Bu sebepten dolayı da, maruz kaldığınız her türlü tesisat kaynaklı ‘’ su kaçağı ‘’ problemlerinde bizlerle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Tamamen profesyonel ve işinde tecrübeli bir hizmet ağı ile karşınıza çıkacak olan bizler, mevcut kaçağı da en kısa zamanda tespit ederek tesisatlarınızı eski konforuna kavuşturmaktadır. Tüm bu olumlu çıkarımları göz önünde bulundurduğunuz da da, hem güvenilir hem de maddi açıdan olabildiğince ılımlı politikalara sahip olan firmamızla gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz.

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı.3

Su Kaçağı Bulma

Meba Tesisat olarak gerçekleştirdiğimiz su kaçağı bulma aşamaları, eski yöntemlerin oldukça uzağında ve tamamen gelişen teknolojiyi takip ederek gerçekleşmektedir. Ki bu hususa her daim özen gösteren yetkililerimiz, sizlerin mevcut su kaçağı problemlerinizde ev ve iş yerlerinde en az hasarla mutlak sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda da her daim başarılı sonuçlar elde eden çalışanlarımız, kendi alanında en tecrübeli ve en yetenekli isimlerden oluşmaktadır. Mevcut ‘’ su kaçağı bulma ‘’ aşamalarını olabildiğince titiz seanslarla yürüten ve tamamı bilgisayarlı bir donanımı tesisat borularınıza adapte eden firmamız, bu sayede de herhangi bir kırma ya da dökme sıkıntısına maruz bırakmadan su kaçağı bulma aşamalarını gerçekleştirmeyi başarmaktadır. Tabii bu husus esnasında sizlerinde dikkat etmesi gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Özellikle de su kaçaklarının hafife alınacak bir sıkıntı olmadığını bilmelisiniz. Bu doğrultuda da evinizde meydana gelen herhangi bir su kaçağı belirtisinde bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Genellikle su faturasına yansıyan yüksek fiyatların akabinde fark edilen bu kaçaklar, önüne geçilemediği takdirde bütün su boru tesisatının yeniden yapılandırılmasına sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayı da evlerinizde hem mimari, hem de maddi zararlar yaşamamak adına bizlerin gelişmiş yöntemlerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstanbul’ un en fazla tercih edilen ekiplerinden biri olan bizler, benimsediğimiz hizmet anlayışına % 100 başarıyı entegre etmekteyiz.

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı.4

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Günümüzde ‘’kırmadan su kaçağı bulma’’ işlemleri artık çok daha pratik ve sistemli bir teknoloji ile sonuca ulaşmaktadır. Öyle ki çok değil, bundan en az bir 10 ya da 15 sene önce tesisat ekiplerinin gerçekleştirmeye çalıştığı – ya da çalışamadığı – su kaçağı tespiti aşamalarında, ufak bir kaçağı tespit edebilmek için tahmin edilenden çok daha büyük zararlara maruz kalınmakta idi. Bu zararların önüne geçmek ve sizlere hem maddi, hem de manevi açıdan büyük kolaylıklar sunabilmek adına kendisini her daim geliştirmeye adayan bizler, Meba Tesisat olarak en kalitelisini en uygun fiyatlandırma politikalarıyla sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Tabii bu mutluluk doğrultusunda da geliştirmiş olduğumuz kırmadan su kaçağı bulma yöntemlerimiz içerisinde, son dönem teknolojisiyle bütünleşen mükemmel bilgisayarlı cihazlarımız dan bahsedebiliriz. Balyoz ya da çekiç darbelerine ihtiyaç duyulmadan, sadece mutlak sonuca odaklanan bir tespit yöntemiyle hareket eden firmamızda, kamera ile, dinleme cihazı ile, robot cihazı ile ve bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespitleri gerçekleşmektedir. Öyle ki her geçen gün kendisini geliştirmekte olan bu yöntemler içerisinde son zamanlarda en fazla tercih edileninin kamera ile su kaçağı bulma işlemleri olduğunu söyleyebiliriz. Küçük bir kameranın boruların içerisine salınmasıyla elde edilen sonucun ise, pek çok tesisat firmasının kolayına ulaşamayacağı mutlak bir başarı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kırmadan su kaçağı bulma imkanlarımızdan yararlanmak için günün her saatinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Cihazı 

Günümüzde gelişen teknolojinin her geçen gün kendisini yenilediğini söyleyebiliriz. Bu söylemden yola çıkarak tesisat firmaların gerçekleştirdiği su kaçağı tespiti aşamalarında kullanılan cihazlarda da, mükemmele yakın bir teknik alt yapı hakimiyeti bulunmaktadır. Özellikle de geçmiş yıllara oranla olabildiğince temiz bir kaçak tespit aşaması gerçekleştirilmesine olanak tanıyan bu aletlerin  ‘’su kaçağı tespiti cihazı fiyatları’ da, her kesimin bütçesine uygun bir şekilde uyarlanmaktadır. Kaldı ki son zamanlarda su kaçağı tespit cihazlarının geçmiş yıllara oranla çok daha uygun bir fiyatlandırma politikasına da dahil olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerin bu aşamalarda yapması gereken en önemli şey, günün her saatinde tesisat adına pürüzsüz hizmetler veren firmamızla iletişime geçmek olmalıdır.

Su Kaçağı İstanbul.2

Su Kaçağı Tespit Robotlu

‘’ Su kaçağı tespit cihazı sahibinden’’ kampanyaları son zamanlarda oldukça uygun fiyatlandırma politikaları ile gerçekleşmektedir. Özellikle de geçmiş yıllarda ki su kaçağı bulma yöntemlerini göz önünde bulundurduğumuzda, günümüzde olabildiğince gelişmiş bir teknik donanımdan söz edebiliriz. Her tesisat firmasının kullanmak istediği ve su kaçaklarını kırıp dökmeden tespit edilmesine olanak tanıyan su kaçağı tespit cihazı sahibinden olarak en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bunun içinde öncelikli olarak sizlerin geniş bir araştırma içerisine girmeniz yeterli olacaktır. Bu araştırmalar istikametinde de, modern teknolojinin en gelişmiş sistemlerine sahip olan su kaçağı tespit etme cihazlarını en uygun koşullarla satın alabilirsiniz. Mevcut su kaçağı tespit cihazlarımızda ise, olabildiğince gelişmiş bir alt yapıdan bahsedebiliriz. Su kaçağı tespit cihazlarımızda bağımsız olarak akım gürültüsünü arttırarak kaçakların bulunabilirliğini kolaylaştıran bu cihazlar, kullanımı kolay ve pratik aşamalarla gerçekleştirilmektedir. Hem kamera, hem dinleme cihazı ve hem de sinyal yollama gibi seçeneklere ayıracağımız su kaçağı tespit etme cihazlarında, % 100 mutlak sonuca ulaşabilmeniz adına mükemmel bir teknik işleyiş bulunmaktadır. Eski dönemlerde ki ufak bir su kaçağını bulabilmek adına uygulanan çağ dışı yöntemleri göz önüne aldığımızda, bu cihazların hem teknolojik hem de ekonomik açıdan sizlere her türlü kolaylığı sağlayacağını söylemek isteriz. Su kaçağı tespit cihazı sahibinden kampanyaları ile elde edeceğiniz cihazların ana özelliklerinde ise;

 • Akış sesini arttırıp sızıntıyı hızlıca tespit edip onarma
 • Optik sesli gösterge özelliği
 • Zemin mikrofonu olarak kullanılabilme ayrıcalığı
 • İkili buton sayesinde çok daha kolay bir şekilde kullanılabilme özelliği
 • Wireles teknolojisi ile 20 metreden fazla kablosuz ses ileti sinyali kurma özelliği

gibi faktörler bulunmaktadır. Eğer sizde hem güvenilir hem de sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, bahsetmiş olduğumuz tüm bu su kaçağı tespit cihazı sahibinden olarak rahatlıkla satın alabilirsiniz. En az 2 yıl garanti ve memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz geri iade seçeneğine de sahip olan bu araçlar sayesinde, maruz kalınan su kaçağı problemlerine artık dur diyeceksiniz. Bunun içinde bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı.1‘’ Su kaçağı tespiti fiyatları ‘’ bakımından firmamızın her kesime hitap edebilecek oldukça ılımlı fiyatlandırma politikaları bulunmaktadır. Özellikle de, geçmiş dönemlere oranla çok daha pratik ve teknik donanımlarla gerçekleştirilen su kaçağı tespiti işlemlerinde, sahip olduğumuz potansiyeli % 100 mutlak sonuçla bütünleştirmekteyiz. Kırıp dökmeden gerçekleştirdiğimiz su kaçağı tespit etme faaliyetlerinde de, birbirinden uygun kampanyalar ve taksitlendirme seçenekleriyle siz müşterilerimize en kalitelisini en uygun koşullarda aktarmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Bunun içinde yapmanız gereken tek şeyin bizlerle iletişime geçmek olduğunu bilmenizi isteriz. Günün her saatinde İstanbul’ un her bölgesine hizmet verme potansiyeline sahip olan ekiplerimizin, yaşamış olduğunuz bu sıkıntıyı en kısa zamanda çözüme kavuşturacağından emin olabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Dripping tapsEvet belki de hayatımızın herhangi bir bölümünde mutlaka karşımıza çıkacak olan su kaçağı sıkıntıları, genellikle yaşamış olduğumuz mimarinin eski yapılı ve yıpranmış bir konuma ait olmasından dolayı meydana çıkmaktadır. Eski dönemlerde tesisat ekipleri tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan su kaçak tespiti aşamalarında ise, mutlak sonuca ulaşmaktan ziyade, sonuca ulaşırken maruz kaldığımız yüksek bütçeli hasarlar hafızlarda kalmaktaydı. Bu durumun uzun yıllar boyunca güncelliğini sürdürmeye devam etmesi ise, Meba Tesisat firması olarak bizleri harekete geçirmiştir. Özellikle de kırmadan su kaçak tespiti yöntemlerini bir hayli gelişmiş işleyişlerle gerçekleştirmeye çalışan ekiplerimiz, bu sayede de en başarılı sonuçları elde etmektedir. Tabii elde edilen bu başarının arkasında ki gücün de tamamen modern teknoloji ile şekillendirmiş olduğumuz bilgisayarlı ‘’su kaçak tespiti’’ cihazları olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki küçük bir kaçağı tespit edebilmek adına kaybedilecek günlerin önüne geçmeyi başaran bu cihazlar sayesinde, en kısa zamanda başarılı sonuçları rahatlıkla elde edebilmekteyiz. Özellikle de günümüzde ki gelişmiş teknolojinin ne denli yükselişte olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda;

 • Kameralı cihazla su kaçağı tespit etme yöntemleri
 • Dinleme cihazı ile su kaçağı tespit etme yöntemleri
 • Bilgisayarlı cihaz ile su kaçağı tespit etme yöntemleri
 • Sinyal ile su kaçağı tespit etme yöntemleri
 • Robot cihaz ile su kaçağı tespit etme yöntemleri
 • Monitörden su kaçağı tespit etme yöntemleri

gibi faaliyetlerle oldukça etkili sonuçlara varılmaktadır. Öte yandan firmamızın sizler ile kurmuş olduğu iletişim her daim sizlerin memnuniyet odağında gerçekleşeceğinden asla kuşkunuz olmasın. Öyle ki, İstanbul’ un en uzak bölgesine dahi en kısa zaman dilimi içerisinde ulaşmakta olan ekiplerimiz, kendi alanında profesyonel ve tesisat ehliyetine sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle de yaşamış olduğunuz mimarilerde karşınıza çıkacak su kaçağı sorunlarıyla boğuşmak yerine bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her kesime hitap edebilen uygun fiyatlandırma politikaları, belirli dönemlerde gerçekleştirdiğimiz rutin kontrol aşamaları ve en önemlisi de müşteri memnuniyetini merkez noktasına yerleştiren firmamızın bu hizmetlerinden mutlaka faydalanmalısınız. Şundan kesinlikle emin olabilirsiniz ki, bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman kalmayacaksınız.

3032855-poster-p-facet-drip

Su Sızıntısı Tespiti

Günümüz tesisat firmalarının su sızıntısı tespiti aşamalarında geçmiş yöntemler ile şimdiki zamanın teknolojisi arasında sıkışıp kaldığını söyleyebiliriz. Lakin, kendi alanında her geçen gün gelişmiş ve bir o kadar da pratik su sızıntısı tespiti yöntemleri türeten Meba Tesisat’ ın bu durumun tam tersini yaşattığını söyleyebiliriz. Özellikle de, mevcut kaçağı tespit etmek için birbirinden farklı gelişmiş yöntemlerle hareket etmekte olan firmamızda, en mükemmeli en hızlı şekilde ortaya konmaktadır. Bu sebepten dolayı da, ev ve iş yerlerinizde meydana gelen su kaçağı problemlerinde bizlerle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bu sayede en uygun fiyatlandırma politikalarımızdan yararlanarak, güvenilir bir tesisat bakım onarım aşamasına dahil olacaksınız. Firmamızın su sızıntısı tespiti işlemlerinde öncelikle mevcut kaçağın tespiti için bir takım ön hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Özellikle de, yaşamış olduğunuz mekan mimarisinin bozulmaması adına olabildiğince titizlikle hareket eden çalışanlarımız, bu husus da birbirinden farklı kaçak tespit yöntemleri denemektedir. Zira, gelişen teknoloji sayesinde bu yöntemlerde her daim kazançlı sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz ‘’su sızıntısı tespiti’’ yöntemlerini de şu şekilde açıklamamız mümkün olabilir;

 • Dinleme cihazı ile su sızıntısı tespit etme yöntemleri
 • Kameralı cihazlarla su sızıntısı tespit etme yöntemleri
 • Sinyal cihazları ile su sızıntısı tespit etme yöntemleri
 • Robot cihazlar ile su sızıntısı tespit etme yöntemleri
 • Bilgisayarlı cihazlar ile su sızıntısı tespit etme yöntemleri

saymış olduğumuz tüm bu yöntemler sayesinde maruz kaldığınız su kaçağı sıkıntılarından bir çırpıda kurtulabileceksiniz. Üstelik bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve mevcut hizmetlerimiz hakkında geniş bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca İstanbul’ un her bölgesinde gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun çalışmalar sayesinde bu şehrin en fazla tercih edilen tesisat firması olarak bizler, önceliğini para kazanmaktan ziyade siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine çevirmiştir. Benimsemiş olduğumuz bu değerli ilke sayesinde de, kırmadan gerçekleştirdiğimiz su kaçağı tespit – onarım aşamalarımız dan her daim memnun kalacaksınız. Geçmişte canınızı çokça sıkan su kaçaklarını günümüzde oldukça sırdan bir problem olarak nitelendirmek için, Meba Tesisat sizlere hizmet vermekten dolayı büyük heyecan duyacaktır.

Su Sızıntısı

Evlerinizin tesisat borularında meydana gelen ve sizlerin şimdiye kadar karşılaşmış olacağı en büyük problemlerden biri olarak gösterilmeye aday su sızıntısı sıkıntıları, geçmiş zamanlarda oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurmaktaydı. Kaldı ki ufak bir kaçağın tespit etme aşamalarında ki fütursuzca gerçekleştirilen yöntemlerin pek çoğunda, başarıya ulaşılabilmek adına birbirinden masraflı işlemlere maruz kalınmaktaydı. Bizler ise firma olarak başta İstanbul’ un bütün ilçeleri olmak üzere, girmiş olduğu her bölgeye sağlam bir tesisat alt yapısı kurmayı hedeflediğinden dolayı, su sızıntısı tespit etme aşamalarını da profesyonel bir işlevselliğe yerleştirmeyi başarmışızdır. Elde edilen bu başarı dahilinde de, kırmadan ve gereğinden fazla maddi zararlara maruz kalmadan sistemli bir kaçak tespit onarım faaliyeti ortaya konulmaktadır, Tabii bu aşamalarda sizlerinde dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerek görülmektedir. Özellikle de mevcut kaçağın farkına vardığınız andan itibaren, bizler ile bir an önce iletişime geçmeniz fayda var. Zira bu piyasada sözde tesisatçı başlığı altında yamalı hizmetler veren birbirinden zararlı tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu firmaların ayrımına varabilmek adına ise, sadece malum firmaların çalışanlarına ait olan tesisat ehliyeti ya da sertifikaları kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Keza, tesisat ve kanalizasyon hizmetleri sunan firmaların pek çoğunda bu sertifikalara rastlamanız neredeyse imkansızdır. Bu sebepten dolayı da ‘’su sızıntısı’’ başlığı altında internet üzerinden yapmış olacağınız araştırmalarda ilk olarak karşınıza çıkacak olan firmamız, tamamının sertifikalı tesisatçılardan oluştuğu ekipleriyle, modern yöntemlerle su sızıntılarını tespit etmektedir. Gerçekleştirilen su kaçağı tespit etme aşamalarında gelen olarak ise kameralı yöntemlerimiz ön plana çıkmaktadır. Geçmiş yıllara oranla balyoz, çekiç ve farklı duvar delici materyallere ihtiyaç duymadan sadece küçük bir kamera aracılığıyla gerçekleştirilmekte olan bu yöntem sayesinde, ekiplerimiz almış olduğu kayıtları kamera karşısında inceleyerek mevcut sızıntının tespitini gerçekleştirebilmektedir. Kameralı tespit ile birlikte ne fazla rağbet gören bir diğer yöntemimiz ise, sinyal ile su kaçağı tespit etmedir. Bu noktada da gürültünün oranlarında sürekli olarak yapılan ayar değişiklikleri ve gönderilen sinyaller sayesinde, evinizi bozguna uğratmaya hazırlanan su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilmektedir.

Evde Su Kaçağı Bulma

Evde su kaçağı bulma yöntemlerinde firma olarak üzerimize düşenlerin yanı sıra, siz müşterilerimizin de ev sahibi olarak belli başlı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Öyle ki su kaçakları zannedilenin de aksine çok daha sinsi ve geç fark edilen bir arıza çeşididir. Bu sebepten dolayı da bu arızanın fark edilmesi adına belli başlı hususları göz önünde bulundurmanız şarttır. Özellikle de ilerleyen dönemlerde içinden çıkılamayacak problemlerle boğuşmamak için, mutlaka yılda en az bir kere de olsa rutin tesisat bakım kontrol işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Şundan emin olabilirsiniz ki, bu işlemler sayesinde olası tesisat arızalarının önüne iki kat daha fazla tuğla döşemiş olacaksınız. Öte yandan su kaçağı sıkıntılarının farkına erken varabilmeniz adına da sizler için birkaç küçük tüyo verebiliriz. Evde su kaçağı bulma adına malum kaçağının farkına şu yöntemlerle varabilirsiniz.

 • Aylık olarak kesilmekte olan su faturalarına son zamanlarda gereğinden fazla rakamlar geliyor olması,
 • Evde ki tüm su vanalarını kapatmanıza rağmen su saatinin dönmeye devam etmesi,
 • Gece hiçbir musluğun çalışmamasına rağmen tesisat borularının içerisinden su seslerinin gelmesi,
 • Duvar, tavan ve banyo fayanslarından kabarcıklı suların sızması ve alçıların kabarması,
 • Evinizin bazı bölümlerinde yosunlaşma gibi sıkıntıların baş göstermeye başlaması

gibi durumların farkına vardığınız andan itibaren, bir an önce bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Kendi alanında oldukça profesyonel bir iş ağına sahip olan ekiplerimizin geliştirmiş olduğu teknolojik yöntemler sayesinde, ‘’evde su kaçağı bulma’’ aşamaları en kısa zamanda olumlu sonuçlarla son bulmaktadır. İstanbul’ un fazla tercih edilen tesisat firmalarının başında gelen Meba Tesisat olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin her türlü istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekten dolayı büyük mutluluk duyarız. Günümüz teknolojisinin en gelişmiş su sızıntısı tespit etme cihazlarına sahip olan firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, en güvenilir ve en uygun fiyat uygulamalarından yararlanmış olacaksınız. Bunun içinde bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve evinizi çıkılmaz bir kaosa dönüştüren su kaçağı sıkıntılarından bir an önce kurtulabilirsiniz. Unutmayın ki, su tesisatları bir evin damarları gibidir, bu damarı da eski sağlığına kavuşturmak bizler sayesinde mümkün olabilir.

30 DK'da Servis İçin Arayın