Tıkanık Açma

Tıkanıklık Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma.1

Günümüzde ev ve iş yerlerinde ki mimari alt yapılardan kaynaklı meydana gelen kanalizasyon tıkanıklıkları, geçmiş yıllara oranla çok daha sistemli ve teknik yöntemlerle çözüme kavuşabilmektedir. Özellikle de, son zamanlarda ülkemizde ki tesisat firmaları içerisinde yapmış olduğu başarılı işler sayesinde oldukça dikkat çekici bir konum elde eden firmamız, Meba Tesisat başlığı altında her türlü tesisat problemini en üst düzey teknik donanımlarla ortadan kaldırmayı başarmaktadır. Sahip olduğumuz bu potansiyeli her daim müşteri odaklı bir hizmet anlayışı içerisine yerleştirmeyi hedefleyen firmamız, bu doğrultuda da İstanbul’ un en başarılı tesisat firması olabilmek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Özellikle de tıkanıklık açma, lavabo açma ve su sızıntısı tespitlerini eski yöntemlerin tamamen uzağında, oldukça modern bir teknoloji eşliğinde gerçekleştirmekte olan ekibimiz içerisinde, kendi alanında profesyonel ve tecrübeli tesisat ustaları bulunmaktadır. Öyle ki, yaşamış olduğunuz mülkün bütün tesisat arıza onarımlarını herhangi bir kırma dökme işlemine maruz bırakmadan tamamen bilgisayarlı cihazlarla çözüme ulaştıran ustalar, bu sayede de sizlere hem mekan, hem de zaman açısından pek çok kazanç elde ettirmeyi hedeflemektedir. Kendimize vermiş olduğumuz tüm bu hedefler doğrultusunda da, her zaman müşteri memnuniyetini hizmet aşamalarımızın ana merkezine yerleştirmekte olan bizler, ‘’tıkanıklık açma’’ adına sizlere profesyonel bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

Cihazla ve kırmadan tıkanıklık açma yöntemlerini gelişen teknolojiyle birlikte hareket etmekte olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tadilat aşamaları esnasında da, olabildiğince titiz bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Zira, müşterilerine herhangi bir ek masraf çıkarmamak adına dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekiplerimizin tamamı, ehliyetli ve sertifikalı tesisat ustalarından oluşmaktadır. Teknolojide ki tüm gelişmeleri sürekli takip ederek tesisat alt yapısını her daim güncelleyen firmamızın sunduğu en başarılı tesisat hizmetleri içerisinde; kanalizasyon tıkanıklık açma, petek temizliği, cihazla su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, kanal açma gibi işlemlerde bulunmaktadır. İstanbul ve çevre bölgelerine günün her saatinde sunmakta olduğumuz tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Boru Tıkanıklığı Açma.5

Cihazla Tıkanıklık Açma

Meba Tesisat olarak gerçekleştirmiş olduğumuz cihazla tıkanıklık açma süreçlerimizde genellikle hızlı bir sonuç ve gelişmiş teknoloji hakimiyeti bulunmaktadır. Özellikle de, son dönem modern teknolojinin her türlü imkanından yararlanarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizde, mutlak başarı ve % 100 müşteri memnuniyeti her daim esas alınmaktadır. Kaldı ki evlerinizde meydana gelen kanalizasyon kaynaklı tıkanıklıkların pek çoğu alt yapısal eksiklikler ya da sizlerin yanlış kullanımlarınızdan kaynaklanmaktadır. Özellikle de tuvalet giderlerini başta tuvalet kağıtları olmak üzere birbirinden farklı yabancı maddelerin atılması, bu problemlerin çok daha fazla pekişmesine sebebiyet verecektir. Bu nedenden dolayı da öncelikli olarak sizlerin temkinli bir tesisat kullanımınız, bizlerle olabildiğince geç iletişime geçmenize yardımcı olacaktır. Müşterilerinin tamamen sıkıntısız bir şekilde kazanımlar elde etmesini hedefleyen firmamızda, ilk olarak cihazların kurulumu gerçekleşmektedir. Olabildiğince gelişmiş seçeneklere sahip olan bu cihazlar sayesinde de, çok daha sistemli bir sonuca rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Üstelik bu yöntemlerin işleyişi esnasında herhangi bir vurma ya da kırma durumu asla söz konusu dahi olmamaktadır. Bu sebepten dolayı da sizlerin yapması gereken en önemli hususun bir an önce bizler ile iletişime geçmesi gerektiğini bilmenizi isteriz. Hem bu sayede de, yaşamış olduğunuz mimari alana ömür boyu garanti teşkil eden mükemmel bir tesisat alt yapısı kazandırmış olacaksınız. ‘’Cihazla tıkanıklık açma’’ hizmetlerimizle sadece bir telefon uzağınızdayız.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma.4

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tesisat tıkanıklıklarının açılma aşamalarında tesisat firmalarının düşmüş olduğu hataların pek çoğu, genellikle tıkanık olan bölgelerde başvurmuş olduğu kırmalı yöntemlerden kaynaklanmaktadır. Özellikle de bu yöntemlerin eski zamanlarda kalmasına rağmen hala kullanılmaya devam edilmesi de, Meba Tesisat firması olarak bizlerin ne denli kaliteli bir alt yapıya sahip olduğumuzun farkındalığını sunmaktadır. Zira eski yöntemlerin tamamen uzağında, modern teknoloji ile eş zamanlı olarak gerçekleştirmiş olduğumuz ‘’kırmadan tıkanıklık açma’’ yöntemlerimizin pek çoğu sayesinde, en kısa zamanda en az hasarla sizlere başarılı sonuçlar sunabilmekteyiz. Hal böyle olunca da, kendi alanında deneyimli bir personele sahip olan ekiplerimizle birlikte telefon ettiğiniz gün içerisinde hemen kapınıza gelmekteyiz. Kırmadan tıkanıklık açma öncesinde derin bir mekan araştırması yapmakta olan çalışanlarımızın tamamı da tesisat sertifika ve ehliyetine sahiptir. Bu garanti neticesinde gerçekleştirdiğimiz yöntemleri şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

 • Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma
 • Kırmadan kanal açma
 • Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma
 • Kırmadan banyo tıkanıklığı açma
 • Kırmadan mutfak gideri temizleme
 • Tesisat boru tıkanıklığı açma
 • Petek temizleme aşamaları
 • Su kaçağı tespiti ve onarım aşamaları

Saymış olduğumuz tüm bu yöntemleri en kısa zamanda başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız sayesinde, en kaliteli hizmetlerden en uygun şekilde yararlanacağınız için oldukça mutlu olacaksınız. Bunun için de yukarıda da belirtiğimiz üzere sadece bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

İstanbul Pimaş Açma (4)İSTANBUL AVRUPA
0-(212) 461- 70- 96
İSTANBUL ANADOLU
0-(216) 388- 07- 08
BURSA
0-(224) 223- 85- 86

Lavabo Tıkanıklık Açma

Boru Tıkanıklığı Açma.4Lavabo tıkanıklık açma çabalarınız, sizlerin tıkanmış olan lavabolarınızın çok daha zarar görmesine sebep olacaktır. Genellikle ev hanımlarının düşmüş olduğu bu hatadan mümkün oldukça uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ki günümüzde Meba Tesisat olarak bizlerin öncülük ettiği birbirinden kaliteli ve güvenilir lavabo tıkanıklık açma işlemleri bulunmaktadır. Öyle ki kendi alanının en iyisi olan ve bunu da İstanbul geneline sunmakta olduğu tesisat hizmet sayısı ile açıkça ortaya koyan firmamız, her daim güvenilir olanı elde edebilmeniz adına bütün gücüyle çalışmaktadır. Özellikle de, tıkanık kalan lavabolarınız için gerçekleştirdiğimiz her türlü yöntemin tamamen teknolojik bir donanım eşliğinde çözüme kavuştuğunu söyleyebiliriz. Tabii bu hususlarda az önce de belirttiğimiz üzere, sizlerin tek başınıza bu durumu çözüme ulaştırmanız büyük zararlar getirecektir. Bunun dışında ise lavabo tıkanıklıklarına maruz kalmamak adına sizlerinde lavabo kullanımlarınızı her daim dikkatli bir şekilde gerçekleştirmesi şarttır. Özellikle de yabancı maddelerin mutfak ve tuvalet lavabosu giderlerine ulaşmamasına büyük özen göstermelisiniz. Gösterilen bu özenle birlikte Meba Tesisat olarak robot cihazlarla ‘’lavabo tıkanıklık açma’’ yöntemlerini gerçekleştirebilir ve bu sayede de daha nitelikli bir süreç elde edebilirsiniz. Bunun için bizlere isterseniz internet üzerinden, isterseniz de telefon aracılığıyla ulaşabilir ve en erken güne randevu ayırabilirsiniz. Bu doğrultuda da yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemleri dikkatli bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Özellikle de hanımların gününün yarısından fazlasının mutfakta geçtiğini hesaba katacak olursak, mutfak tıkanıklığı açma yöntemlerimiz sayesinde sizlere her daim geniş bir tesisat hizmetleri sunmaktayız. Öyle ki, evlerin en fazla zaman geçirildiği mekanları içerisine ilk sırada olan mutfaklarımız, belirli bir dönem sonrasında mutlaka tıkanık kalma sorunuyla karşılaşmaktadır. Birazda eski yapılı tesisat sisteminden kaynaklı olan bu sıkıntıyı ise bizler sayesinde en kısa zamanda ortadan kaldırabilirsiniz. ‘’Mutfak tıkanıklığı açma’’ yöntemlerimizin genel olarak gelişmiş cihazlarla gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Öyle ki, bu cihazlar sayesinde sadece birkaç saat içerisinde rahatlıkla mutfak tıkanıklığı açma yöntemlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sebepten dolayı da, her daim kaliteli ve % 100 sonuç odaklı gerçekleşmekte olan bu sistemler sayesinde mutfak işleyişlerinizi hiçbir zaman sekteye uğratmadan ilerletebileceksiniz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu yöntemlerden en uygun fiyat kampanyaları eşliğinde yararlanabileceğinizi bilmenizi isteriz. Özellikle de bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, mevcut sorununuzun hiç var olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Ki bu durumu da en kısa zamanda somutluğa kavuşturacak sağlam bir ekibe sahibiz. İstanbul’ un en fazla tercih edilen tesisat firması özelliğini taşıyan ve bu namı da her daim sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerle aktarmakta olan firmamız, sizlerin en güzelini ve en başarılısını yaşamanız adına günün her saatinde çalışmaya hazırdır. Mutfak tıkanıklıkları kapsamında meydana gelen her türlü sorun için lütfen bizlere ulaşınız.

İSTANBUL AVRUPA
0-(212) 461- 70- 96

İSTANBUL ANADOLU
0-(216) 388- 07- 08

BURSA
0-(224) 223- 85- 86

 

Banyo Tıkanıklığı Açma

Gider Borusu AçmaBanyolarımızı kullanırken pek çoğumuz genellikle aynı hatanın içerisine düşmektedir. Özellikle de gider tıkanıklığı sıkıntısın en fazla gerçekleşmekte olduğu alanlardan biri olan banyolar, en ufak bir sıkıntı dahilinde tıkanmaya en müsait ev alanı olmaktadır. Bu gibi durumları ise ‘’banyo tıkanıklığı açma’’ hizmetleri sunan firmamız ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ki, bu tarz yöntemlerin pek çoğunda genellikle eski dönemden kalma işlemler tercih edilmekteyken, bizlerin sunmuş olduğu gelişmiş teknolojik imkanlar sayesinde çok daha güvenilir bir düzenek elde edebilme olasılığı oldukça yüksektir. Bu sebepten dolayı da, sizlerin yapması gereken en önemli şeyin bizlerle iletişime geçmek olduğunu söylemek isteriz. Üstelik banyo tıkanıklığı açma yöntemlerinde eskiden olduğu gibi banyo çevrenizde ki fayans ya da lavaboların kırılması gibi bir sıkıntıya da asla maruz kalmayacaksınız. Robot sistemlere sahip olan teknik cihazlar ve bu cihazların onarım işlemlerini tamamen azaltan mükemmel başarıları sayesinde de, banyo giderlerinizi eskisinden de daha kaliteli bir işleyiş içerisine yerleştirebilirsiniz. Bunun için de defalarca belirttiğimiz üzere bizler ile iletişime geçerek sınırız hizmetlerimizden yararlanmamız yeterli olacaktır. İstanbul içerisinde gün boyu tesisat anlamında her türlü hizmeti sunan ve kimyasal ilaçlama yaparak tıkanıklar ile birlikte tüm gider borularının da temizlenmesini sağlayan firmamızın sizler için uygun fiyatlandırma seçenekleri de bulunmaktadır. Her kesimin yararlanacağı fırsatlarımızla sizleri bekliyoruz.

Küvet Tıkanıklığı Açma

Banyolarımızda ki tıkanıklıkların bir benzeri de küvetlerimizde meydana gelebilmektedir. Üstelik bu sorun banyolarda kinin aksine çok daha falza önem arz etmektedir. Firmamızda kendisine has geliştirmiş olduğu küvet tıkanıklığı açma yöntemleri sayesinde, küvetin mevcut mihrabına asla zarar vermeden, sadece gider tıkanıklığı odaklı hızlı bir çözüm süreci gerçekleştirmektedir. Tabii bu noktada da son dönemlerin en gelişmiş teknolojik sistemlerinin payı oldukça büyüktür. Zira, bu tarz bir tıkanıklık bundan bir on yıl önce gerçekleşmiş olsaydı şayet, küveti şöyle dursun büyük ihtimalle banyonun tamamının yeniden yapılandırılması gerekecektir. Bu sebepten dolayı da her geçen gün teknik donanımının üzerine bir şeyler katan firmamızla iletişime geçmeniz sizler açısından çok daha avantajlı olacaktır. ‘’Küvet tıkanıklığı açma’’ yöntemlerimiz de genellikle cihazlarla gidere salgılanan kimyasal çözücüler ile birlikte pompalama yöntemleri ön plana çıkmaktadır. Tabi bu yöntemlerin yanı sıra, kendiniz birbirinden kaliteli robot cihazlarında devreye girmesiyle küvetlerinizde birikmiş olan her türlü kirli maddeyi bir an önce ortadan kaldırmayı başarmaktayız. Bu sebepten dolayı da, tesisat piyasasında saygın bir duruş elde eden ve elinde ki bu avantajı da her daim müşterilerinin memnuniyeti için kullanmakta olan firmamıza mutlaka ulaşmalısınız. Birbirinden farklı tesisat hizmetleri, belirli dönemlerde gerçekleştirilen rutin kontroller ve % 100 garantili tamir onarım aşamaları sayesinde, küvette yıkanmanın keyfini gönül rahatlığıyla çıkaracağınızdan kuşkunuz olmasın.

Gider Tıkanıklığı Açma

Meba Tesisat olarak, yaşamış olduğunuz mimari alanlarda ki meydana gelen gider tıkanıklıklarına karşı bir hayli gelişmiş yöntemler sunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de, geçmiş yıllara oranla herhangi bir kırma ya da dökme işlemine maruz kalmadan gerçekleştirilen bu yöntemlerin her birisi sayesinde hem evlerinizde ki genel mimari yapısının bozulmasının önüne geçecek, hem de maddi açıdan büyük avantajlar elde etmiş olacaksınız. Bunun için de İstanbul’ un her bir bölgesine ‘’gider tıkanıklığı açma’’ hizmetleri sunan firmamıza güvenmeniz yeterli olacaktır. Bizlere atacağınız bu adımlarla da, evinizde meydana gelen kanalizasyon tıkanıklıklarına kesin olarak çözüm getirmiş olacaksınız. Her daim başarılı yöntemlerle hareket eden bizlerde, sizlere en uygun fiyatlandırmalar sunmaktayız. Gider tıkanıklığı açma işlemlerimizin ilk aşaması olarak teknik sistemlerimizi itina ile kuran ekiplerimiz, daha sonra da gerek kimyasal ilaçlama, gerek ise robot cihazlar yardımıyla bu işleyişi çok daha hızlı bir tempo içerisine yerleştirmeyi başarmaktadır. Tabii bu doğrultuda da, en az iki yıl garantili ve sizlerin her türlü talep ve şikayetlerine anında yapılan geri dönüşlerde, bu süreci çok daha kaliteli bir hal kazanmasına yardımcı olmaktadır. Zira, eski yöntemlerin ev ve apartmanların giderlerine oluşturmakta olduğu zararların hiçbirine bizim imkanlarımız dahilinde asla rastlamayacaksınız. Gelişmiş yöntemler, modern teknolojik cihazlar ve her daim koşulsuz müşteri anlayışı ile Meba Tesisat sizler için en iyisini sunmaktadır.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma.1

Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklıklarına maruz kalan hane sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Özellikle de İstanbul şehrinde ki eski yapılı binaların çok fazla sayıda olduğunu hesaba katacak olursak, sizler için en idealin sağlam bir tesisat firması ile anlaşmak olacağını söyleyebiliriz. Ki bu husus da pek çok kez belirttiğimiz gibi Meba Tesisat olarak oluşturmuş olduğumuz kurumsal alt yapımızı mükemmel bir hizmet anlayışına aktarmayı başardık. Öncelikle, tuvalet açma işlemlerinin zamanında bizler için ne denli zahmetli yöntemlerle açıldığına değinmek istiyoruz. Geçmiş yıllarda meydana gelen tuvalet tıkanıklıklarında, başta tıkanık kalan alan olmak üzere evin su tesisatını oluşturan her türlü bölgesinin kırılma ihtimali oldukça yüksekti. Meba Tesisat olarak günümüzde ise, tamamen teknik cihazlarla gerçekleştirmiş olduğumuz tuvalet açma yöntemlerimizde, herhangi bir kırma ya da dökme işlemine asla rastlamamaktayız. Bunun aksine olabildiğince hızlı sonuçlar elde edebilmek için titiz bir çalışma performansı gösteren ekiplerimiz,

 • Kimyasal ilaçlama yöntemleri
 • Cihaz ile pompalama yöntemleri
 • Robot teknoloji ile ‘’tuvalet açma’’ yöntemleri

sayesinde bir mevcut tıkanıklıkları en kısa zamanda ortadan kaldırmaktadır. Bu hususta ise sizlerin hem tıkanıklıkların önüne geçmek, hem de en uygun fiyat kampanyalarımızdan yararlanmak için bir an önce bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kaliteli teknik donanım ve birbirinden farklı hizmet politikalarımızla, maruz kaldığınız her türlü tuvalet tıkanıklığı sorununa titiz bir işçilikle son vermekteyiz.

20150421_125907

Klozet Açma

Tuvalet, banyo, küvet ve lavabo tıkanıklıklarına getirdiğimiz çözümlerin yanı sıra, evinizde meydana gelen klozet tıkanıklıkları da en kısa zamanda ortadan kaldırılmaktadır. Bunun içinde diğer yöntemlerde olduğu gibi bir hayli titiz bir işçilik eşliğinde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, bu sayede de en kısa zamanda en başarılısını elde etmeyi sağlamaktadır. Klozet açma yöntemlerimizi her daim müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmekte olan bizler, bu sayede de en başarılısını en uygun fiyatlandırmalarla lanse ettirmeyi sağlamaktadır. Özellikle de diğer yöntemlerde olduğu gibi klozet açma işlemlerinde de kırma ya da dökme olasılıklarına asla rastlayamazsınız. Bu olasılıkların aksine, bilgisayarlı cihazlarla desteklenmekte olan ‘’klozet açma’’ tekniklerimizde, birbirinden farklı yöntemler tercih edilmektedir. Özellikle de, kimyasal ilaçlandırma seanslarının ardından harekete geçmekte olan tesisatçılarımız, kanca ve pompa sistemleri yardımıyla da mevcut tıkanıklığı klozetinizin dış gövdesine zarar vermeden ortadan kaldırmaktadır ki, klozet tıkanıklıkları bu kategoriler içerisinde en fazla risk taşıyanıdır. Bu sebepten dolayı da, en kısa zamanda bu sorundan kurtarmak adına harekete geçmelisiniz.

Tüm bu bahsetmiş olduğumuz tıkanıklık açma yöntemleri ve bu yöntemlerin çözüme kavuşma aşamalarını göz önünde bulundurduğumuzda, İstanbul’ un başarılı tesisat firması olan Meba Tesisat ile birlikte sizlere hizmet sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyarız. Üstrlik her daim istekleriniz doğrultusunda hareket eden yetkililerimiz, tesisat adına her türlü alt yapıyı mimarilerinize kazandırmaktadır.

30 DK'da Servis İçin Arayın