Ümraniye Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı İstanbul 2 Mayıs 2016

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti için, çalışmakta olduğumuz bölgeler kapsamı içinde yer almaktadır. Ümraniye bölgesindeki tüm şikâyetleriniz için bizi aramanız yeterli olmaktadır. Binanızda yaşamakta olduğunuz su kaçakları 2 şekilde gerçekleşmektedir. Temiz su borularında yaşanmakta olan kaçaklar ve pis su borularında yaşanmakta olan kaçaklar olarak 2 farklı su kaçağı da binanız için tehdit unsuru olarak kabul edilmektedir. Su kaçakları, binanızda bulunmakta olan demirleri okside ederek, çürümesine yol açmaktadır. Demirlerin çürümesi de binaların mukavemetini azaltmakta, ömrünü kısaltmaktadır.

Ümraniye su kaçağı tespiti ekibimiz, her iki su kaçağı için de tespit ve çözümlerde yanınızda yer almaktadır. Temiz su kaçağı ile pis su kaçağını birbirinden ayırmakta olan en önemli detay, pis su kaçaklarının, kaçağın korozyona uğratmış olduğu duvarda, renkli bir tabaka ve nahoş bir koku oluşturmasıdır. Temiz su borusu sızıntılarında renk ve koku bulunmamaktadır. Kirli su borularında meydana gelen su kaçakları daha kolay tespit edilmekte ve bu nedenle de sorun daha çabuk çözülebilmektedir.

Kirli ve temiz su kaçakları tespitinde kullanılmakta olan birçok teknolojik uygulama bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın kullanılmakta olan yöntemin adı “Akustik Dinleme”dir. Akustik dinleme yönteminde, işi alan ustanın iyi duyan kulaklarının olması gerekmektedir Ekibimiz akustik dinleme yönteminde başarılı bir ekip olarak bilinmektedir. Su kaçağı tespiti içindeki en sorunsuz ve en ucuz yöntem, akustik dinleme yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın