Üsküdar Su Kaçağı Tespiti, Su Kaçağı Üsküdar, Üsküdar Kaçak Bulma 2 Mayıs 2016

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar su kaçağı tespiti ekibimiz, tüm su kaçağı sorunlarınız için durmaksızın çalışmaktadır. Binanızda yaşamakta olduğunuz su kaçakları ile ilgili sorunlarınız için, bizi aramanız yeterli olmaktadır. Tam teçhizatlı su tespiti ekibimiz ile belirteceğiniz adrese gelip, gerekli olan incelemeleri yaptıktan sonra, su kaçağı sorununuzun çözümü için çalışmalarımızı başlatacağız. Kaçağın tespitini aynı gün içinde yapabilmekteyiz. Su kaçağının tamir işlemi süresi ise, kaçağın olduğu bölgeye göre değişmektedir.

Su kaçağı probleminin 2 temel nedeni olmaktadır. Boruda çeşitli sebepler yüzünden çatlaklar olabilmektedir. Bazı durumlarda inşaat aşamasında borunun iyi monte edilememesi de su kaçaklarına sebep olabilmektedir. Su kaçakları farklı yöntemlerle tespit edilmektedir. Akustik dinleme, yapılacak tespitler arasında en pratik ve en ucuz olan yöntemdir. Su kaçağı problemi tespiti için başka bir yöntem de termal kamera ile görüntüleme yöntemidir. Bu yöntemde sıcak su kullanılmaktadır. Sıcaklığın düzensiz dağılım göstermekte olduğu bölümde, su kaçağının yaşanmakta olduğu anlaşılmaktadır.

Gaz izleme yöntemi de su kaçaklarında uygulanmakta olan bir yöntemdir. Bu yöntemde borulara basınçlı tüm kullanılmaktadır. Ve koku algılamakta olan sensorlar ile çalışmakta olan cihazlar sayesinde, çatlağın bulunmakta olduğu yer tespit edilebilmektedir. Boyalı su kullanarak da çatlağın tespit edilebilmesi mümkündür. Bu yöntemde borulardan renkli suyun geçmesi sağlanmaktadır Kaçağın olduğu yerde, renklenme gözlemlenmektedir. Üsküdar su kaçağı tespiti ekibimiz, problemin mahiyetine göre gerekli olan tespit ve çözüm yöntemini uygulamaktadırlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

30 DK'da Servis İçin Arayın